Wymiana

 1. Chęć wymiany należy zgłosić  drogą mailową na adres kontakt.strongpretty@gmail.com w ciągu 10 dni od otrzymania towaru, natomiast produkt należy odesłać do 14 dni od otrzymania przesyłki. Przekroczenie terminów będzie podstawą nieuwzględnienia wymiany. Po sprawdzeniu stanu magazynowego w odpowiedzi zwrotnej prześlemy instrukcje wymiany towaru oraz zarezerwujemy potrzebny model i rozmiar.
 2. Nie przyjmujemy paczek wysłanych za pobraniem lub usługą “e-przesyłka” lub paczkomat.
 3. Sposób opakowania i przewozu zwracanych towarów powinien odpowiadać właściwościom rzeczy.
 4. Produkty powinny być odpowiednio zapakowane oraz zabezpieczone Procedura wymiany dotyczy tylko towaru, który nie nosi widocznych śladów eksploatacji .
 5. Niedostosowanie się do powyższych zaleceń będzie podstawą nieuwzględnienia wymiany.
 6. Wymiana towaru odbywa się na koszt kupującego.
 7. Maksymalny czas rezerwacji towaru na wymianę to 2 tygodnie licząc od dnia poinformowania przez klienta o chęci dokonania wymiany – po tym czasie nie gwarantujemy dostępności produktu.

 

Zwrot

Konsument ma prawo odstąpić od umowy sprzedaży produktów, którą zawarł na odległość, bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od ich dostarczenia według ogólnych zasad wynikających z przepisów Ustawy z dnia 30.05.2014r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 2014 nr 827) składając stosowne oświadczenie.

 

Jak dokonać zwrotu?

 1. Chęć dokonania zwrotu towaru należy zgłosić drogą mailową na adres kontakt.strongpretty@gmail.com
 2. Wypełnij formularz (pobierz) i  dołącz do zwracanego zamówienia
 3. Zapakuj produkt i wyślij ( zwracany produkt nie powinien nosić śladów użytkowania, powinien być oryginalnie ometkowany i zapakowany.)
 4. Zwroty środków realizowane są w przeciągu 14 dni roboczych  od momentu otrzymania zwrotu (dostawy paczki ze zwracanym towarem do magazynu)
 5. Koszty odesłania towaru na zwrot ponosi kupujący.
 6. Przesyłkę należy wysłać kurierem zachowując potwierdzenie nadania
 7. Magazyn nie przyjmuje przesyłek za pobraniem  za pobraniem, usługą “e-przesyłka”, paczkomatów oraz innych punktów odbioru. Takie przesyłki nie będą egzekwowane i wracane do nadawcy.

Przesyłki zwrotne  należy kierować na adres :

StrongPretty

Ul. Graniczna 53

32-050 Skawina

tel : +48 799 926 345

 

Na podstawie Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 28 grudnia 2018 r. (Dz. U. z 2018 r. poz. 2519), prowadząc sprzedaż wyłącznie drogą wysyłkową sklep SteongPretty  jest zwolniony z obowiązku wysyłania paragonów fiskalnych.